yeni telefon alacağım

merhabalar hocam  ben 7 plus almak istiyorum maddi durumum sıfır cihaz almaya yetmediği için 2.el alacağım size şu sorum olcak..
Telefoncudan telefon sordum KVK garantili yani disbrator garantili elinde telefon var 1.5 yıl garantili ıphone 7 plus  2.700 tl kapalı kutu diyor değişimden gelmiş 0 cihaz şimdi ben bu telefonu alsam herhangi bi sıkıntıda Apple garantisine mi gidecek yoksa başka yere mi 2. sorum ise telefon değişimini genelde Apple yapıyor ama bu firmada değişim yaparlar mı kısaca siz disbrator garantili telefon almamı önerir misiniz yoksa başka Apple garantili 2. el telefonlara mı bakıyım ??

yasar407 Üye Soruldu: on 17 Haziran 2018 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  Merhabalar. KVK garantili almanızı tavisiye etmem. Şikayet sitelerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Değişim cihazları kapalı kutuda gelmez genede. Poşette gelir. Swap cihazdırlar ve genelde sorun vardır bunlarda. Alırsanız kvk garantili dediğine göre Apple garantisinden çıkmış.  KVK sorun çıktığında tamir veya değişim yapabilir.  Bence 6s’lerin sıfırlarını araştırın.

  https://www.appleuzmani.net/2-el-iphone-alacaklara-tavsiyeler/

  Swap Cihaz Nedir?

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 18 Haziran 2018.
  Yorum ekle

  cok teşekkür ederim hocam.. bunun yerine gidip 2. el de olsa apple garantili bi telefon almak daha mantıklı olur sanırım ?

  yasar407 Üye Cevaplandı: on 18 Haziran 2018.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı