wifi sorunu yaşıyorum

Telefonum birden bağlı olduğu ağdan bağlantısını kesti ve ne kullandığım ağın adı ne de çevredeki ağlar görünüyor. Dün geceden beri böyle. Cihazı kapatıp açtım, ağ ayarlarını sıfırladım hiçbir değişme olmadı. Lütfen yardımcı olun iyi günler..

aleynaemiroglu Üye Soruldu: on 16 Eylül 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  Eğer teknik servise götürürseniz, yapacakları ilk işlem telefonunuzdan Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine tıklayarak ayarları sıfırlamayın deneyecektir. Eğer bu sekildede düzelmezse farklı yolları deneyeceklerdir. O yüzden bunu kendi başınada yapabileceğinizden o yolu deneyin öncelikle. Bu işlem sadece kayıtlı ayarlarınızı sıfırlayacaktır. Bu yolla herhangi bir veri kaybınız söz konusu değil.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 16 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Söylediğinizi yaptım ama bi değişme olmadı. Telefonuma ios 10 güncellemesi gelmişti ama ben henüz güncellemedim ve internet olmadığı cin hala güncelleyemiyorum. Bir süredir ios 10 betayı kullanıyorum acaba sorun ondan kaynaklı olabilir mi? Teşekkürler..

  aleynaemiroglu Üye Cevaplandı: on 17 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  iOS 10 sürümü hakkında kullanıcılardan bir çok şikayet geliyor. Her kullanıcı farklı bir sorunla karşılaşıyor. Sizin kullandığın üstüne bide beta sürümü ise bundan kaynaklanıyor olabilir. Ancak iPhone modellerinin her ne kadar son modellerinde en aza indirgenmiş olsada ezelden beridir bir WI-FI sorunu bulunmakta. Tamamen donanımsal bir sorunda olabilir. Bunu öğrenmek için bir an önce cihazınızı beta’dan çıkarıp normal tam iOS 10 sürümününe geçmeyi deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa tavsiyem yetkili bir servise başvurmanız.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 17 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı