Uygulama işareti

Cevaplandı

Merhaba,
Facebook ve Messenger’da uygulamalarında bildiri aldığımda iPhone’umun bildirim merkezinde veya cihazın açıkken üst bantta görüyorum. Ama uygulama simgesi üzerinde kırmızı işaret çıkmıyor. Denemediğim şey kalmadı, sonuca ulaşamıyorum.
Örneğin; mesengerdan mesaj geliyor, bildiri sesini duyuyorum, ekranda bildiriyi de görüyorum fakat uygulama simgesi üzerinde rakamla gösterilen okunmamış mesaj sayısı çıkmıyor. Daha önce hiç böyle bir sorun duymadım, görmedim. Yardımlarınızı rica ediyorum.

mbagcivan Üye Soruldu: on 20 Şubat 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 4 Cevap
  Best answer

  Ayarlar > Bildirimler > ” Bildirimi Görmek istediğiniz uygulama ” > Bildirimlere İzin ver sekmesi açık olsun > Uygulama İşareti açık mı ?

  Murat Uzman Cevaplandı: on 24 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Evet Murat bey, hem Facebook hem de Messenger ayarlarında bahsettiğiniz ayarın tümü açık.

  mbagcivan Üye Cevaplandı: on 24 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Çok ilginç bir durum gerçekten. Uygulamaları silip tekrar yükleyin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma belkide ilk başta bildirimlere izin vermediniz ve bu yüzden böyle yapıyor. İnanın aklıma başka bir şey gelmiyor. Ya da başka yerde sürekli açık bildirimler telefona düşmeden orda görülüyor ve kayboluyor..

  Murat Uzman Cevaplandı: on 24 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Facebook hesabımla daha önce oturum açtığım tüm cihazların yetkilerini kaldırdım, açık tüm oturumlarımı kapattım, izin verdiğim ve giriş yaptığım tüm uygulamalın yetkilerini kaldırdım, cihazımdan onlarca kez programı kaldırıp yeniden yükledim. Sonuç maalesef başarısız. Buna ne sebep oldu gerçekten çok merak ediyorum.
  Bu arada bildirimler cihaza geliyor fakat o an bildirim geldiğini görmüyorsam, daha sonra okumadığım mesajları kaçırıyorum çünkü uygulama işareti yok 🙂
  Şaka gibi bi sorun 😀

  mbagcivan Üye Cevaplandı: on 25 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı