Mac book pro açılmıyor

Mac book prom açılmayıpp ” Kritik bir güncelleme yapılırken hata ile karşılaştı mesajı geldi ve açılmadı..Sonra bi ara açıldı ama ne mouse ne klavye ne de harici harddisk görülmedi…Mac book’ um arada açılıyor belki yedekleme yapabilirim” diye uğraşırken bilgisayarın ( kablosu takılı olmasına rağmen ) hiç bir uyarı vermeden şarjı bitti. Ne kadar beklediysem de şarj olmadı.
Yani artık bilgisayar hiç açılmıyor. Bugün (16 eylül pazar) Cevahir AVM de Gürgençler’ e getirdim. Yetkili kişi açmaya çalıştı,siyah ekranda altında kırmızı bir adet şarj dişi olan bir pil simgesi ve 3-5 saniye sonra kapanış..Kendisi yeni bir şarj cihazı ile denedi yine olmadı..
Ne yapacağız? dedim.. “Bırakacaksınız ama veri yedekleme / kurtarma yapmıyoruz, dosyalarınız silinebilir” dedi. ” Dışarıdan veri kurtarma firmalarına gitsem” dedim. ” Biz öyle bir tavsiyede bulunamayız ama açtırırsanız garanti kapsamından çıkar” dedi..
Açıkçası ne yapacağım bilemiyorum. Siz den de bir yardım alamazsam, dosyalarım garantiden çok daha önemli benim için. Dışarıdan bir firma bulabilmeyi umuyorum.

Tekrar teşekkürler.

Tuncayyagci Yeni Üye Soruldu: on 16 Eylül 2018 Mac.
Yorum ekle
  • Reklam Alanı

  • 0 Cevap

    Cevabınız

    Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
  • Reklam Alanı