iphone cihaz değişimi

Merhaba; ben şimdi öncelikle telefonumun ekranında piksel sorunu vardı ekran değişimi oldu değişen ekrandada sorun oluştu bu sefer swap telefon ile değişim oldu o telefondada ön kamerada kayma olmuş ekran değişti ben ise tekrar telefon değişmesini istiyorum bu konuda bi önerri yada fikir alabilir miyim ?

nenvarkuzum Üye Soruldu: on 6 Eylül 2018 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap
  Best answer

  Merhaba;

  Fatih bey daha öncede dediğim gibi şimdi ilk ekranda piksel sorunu vardı batarya ve ekran değişti sonra ise ekranda boşluk oluştu swap cihaz verdiler verilen cihazda ön kamerada kayma vardı ekran değişti değişen ekranda gene boşluk oldu gene ekran değişimi oldu ayrıca 2 seferde kulaklık değişimi oldu 2.5 ay içerisinde oldu bu olay ve şimdi en son ekran değişimi sonrası ön kısımdan ses cızırtılı gelmekte apple müşteri hizmetleri benden arıza tespit raporu istedi fakat akasya apple sorunu ara ara yaşadığım için rapor vermedi bende bu yaşadığım arıza belgelerini apple kıdemli danışmana mail attım izlandaya ilettiler sizce ne olur bu durum fatih bey farklı 6 arıza oluştu yeni cihaz vermeleri gerekmezmi ?

  nenvarkuzum Üye Cevaplandı: on 23 Eylül 2018.
  Yorum ekle

  Merhaba. Servislerin ellerinde Apple tarafından hazırlanan klavuzlar var. Buna göre karar veriyorlar.  Cihaz değişimi genelde anakart sorunlarında oluyor.

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 9 Eylül 2018.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı