iphone 7 gps ve video kaydı hakkında

 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  Apple Maps eskiden daha kararlıydı ve pek hata yaptığını görmemiştim. Google maps’den çok daha iyiydi.  Ben de son zamanlarda Apple Maps ile ilgili sorun yaşamaya başladım. Siz de böyle deyince, acaba iOS 10’un GPS problemi mi var diye düşünüyorum şimdi..

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 11 Mart 2017.

  sizde mi tam olarak anlattığım sorunları yaşıyorsunuz? aslında bu bir sorun mu çözmüş değilim. çevremde iphone kullanan çok az kişi var ve iyi bir test yapamıyorum. servise götürmeyi düşünüyorum ama eğer bu sorun yazılımsalsa boşuna uğraşmış olucam. sorun değilse de adam videosunu çekip youtube’a neden atsın ki birkaç video daha izledim bu sorunla ilgili. aylar önce iphone 5S kullanma fırsatım olmuştu onun gps’i gerçekten çok güzel ve kararlı çalışıyordu. sizce 10.3’ü beklemeliyim yoksa servise mi götürmeliyim? birde hangi servisi tavsiye edersiniz?

  on 11 Mart 2017.

  https://www.youtube.com/watch?v=bcgBvhG1QCU bu videoya bakın birinde sorun var diğerinde yok ama bu sorunu yaşayanlarda var baya anlamış değilim hala..

  on 11 Mart 2017.
  Yorum ekle

  Ben boş bir zamanda bu konu ile ilgili iyi bir araştırma yapayım en iyisi. yaygın bir sorunda çözmeye çalışmak en iyisi.

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 13 Mart 2017.

  Yabancı forum sitelerine baktım donanımsal diyenler var. Bu sorun yüzünden cihazın yenisini vermişler. Ve sorunları çözülmüş. Bazıları ise 6, 6s’lerde dee IOS 10’u kurduktan sonra bu sorunu yaşadıklarını yazmışlar.  Bende bu pazartesiye randevu aldım. Bakalım ne diyecekler..

  on 16 Mart 2017.
  Yorum ekle

  tekrardan merhabalar. servise götürdüm cihazı yazılım attılar. baktılar ki sorun devam ediyor değiştirdiler. işin garip tarafı bu gps sorunu hala devam ediyor. hazır gitmişken orada 5SE , 6S, 6S Plus, 7 , 7 Plus hepsini denedim ve hemen hepsi aynı tepkileri verdi. yazılımsal büyük ihtimalle.

  fkferhat Üye Cevaplandı: on 21 Mart 2017.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı