İphone 6s

Merhaba İphone 6s kullanıyorum, aldığım günden bu yana telefonda donma mevcut. Arama geldiği zaman ya da alarm çaldığı zaman donup kalıyor sık sık.Ayrıca youtube videolarını izlerken telif haklarından dolayı videoların açılamayacağı uyarısını alıyorum, müzik dinlemek bile sıkıntı kullandığım telefonda.Özellikle youtube ile ilgili bir öneriniz var mı sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonu garantiye gönderdiğim takdirde değişim yapılması ihtimali nedir?

esraelmass Üye Soruldu: on 30 Ağustos 2017 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  Merhaba. Telif hakkı sorunu olan videoyu asında kimse izleyemez. Siz tüm videolarda bu sorunu yaşıyorum demişsiniz. Garip bir durum.  Youtube video oynatamama sanırım google hesabınızla ilgili olabilir. Google hesabınızdan çıkış yaparak tekrar oynatmayı deneyebilirsiniz. Varsa farklı bir google hesabıyla deneme yapabilirsiniz.  Düzelmezse Wi-fi ayarlarından dns değiştirebilirsiniz. Dns’i 8.8.8.8 google dns yapmak çözüm olabilir. Donma sorununa gelince sanırım yazılımsal bir sorun yaşıyorsunuz. Aklıma gelen çözümler şunlar:

  1- Hard reset yapın.
  2- Güncelleeme varsa iTunes üzerinden güncelleyin.
  3- Son sürümü kullanıyorsanız ya yeni sürümün çıkmasını bekleyin. Ya da iTunes üzerinden restore edin.

  Diyelim ki telefonu servise verdiniz. Servis de önce yazılımsal olarak çözmeye çalışacak. Düzelmezse değişim olma ihtimali yüksek.

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 30 Ağustos 2017.
  Yorum ekle

  Deneyeceğim Fatih bey, çok teşekkür ederim ilginiz için.

  esraelmass Üye Cevaplandı: on 30 Ağustos 2017.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı