İPhone 6’nın kırılan camı

Benim iPhone sadece ekran kısmının kırıldığı ve dokunmatiğinde yada görüntüsünde hiç bir sıkıntı olmadığını üzere ekran camını düzeltmek ne kadar tutar acaba

Dandan Üye Soruldu: on 11 Eylül 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  Piyasada cam değiştirme işlemini yapan bir çok firma var. Ancak mâlesef bazıları orjinal ürün değil çakma ürün kullanmaktadır. Doğal olarak orjinal Apple ürünü cam değiştirme işlemi daha pahalı olacaktır. Tavsiyemiz daha uzun süre kullanım için orjinal cam değişimi yaptırmanız yönünde. Bunun için ise yetkili Apple servislerine başvurmanız gerekiyor. Sitemizin anlaşmalı olduğu Apple servislerine buradan ulaşabilirsiniz.  Fiyat konusunda hasara ve kullandığınız servise bağlı olarak 200-400 TL arası bir fiyatlandırma söz konusu.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 11 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  yetkili servisler her şehirde var mı acaba

  Dandan Üye Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Anlaşmalı olduğumuz teknik servisler İstanbul, Bursa, Ankara, Antalya, Adana, Hatay, Urfa, Manisa, Tekirdağ ve Eskişehirde hizmet vermekte. Apple’ın anlaşmalı olduğu teknik servisleri öğrenmek için ise bu sayfadan sorununuzu bildirerek, mesaj ile veya arayarak size en yakın teknik servislerin adreslerini öğrenebilirsiniz.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı