İos 10 i tunes güncelleme sorunu

İos 10 güncellemesini yaptığım sırada i tunes e bağlan hatası verdi. i tunes e bağlanmaya çalıştığımızda kablo bozuk olmamasına rağmen i tunes üzeinde cihaz gözükmedi.(kabloyu taktığımızda kapalı olan telefonda apple simgesi gözüktü o yüzden kablo da sorun yok)

Cihaz neden gözükmedi, ne yapabiliriz, i tunes e bağlanmadan telefonu nasıl açabiliriz? şuan açmaya çalıştığımızda i tunes e bağlantı ekranında kalıyor.

necipsuer55 Yeni Üye Soruldu: on 14 Eylül 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 1 Cevap

  iOS 10 ile ilgili şuanda birçok kullanıcıdan hata bildirimi geliyor. Sorununuzu çözmek için http://www.appleuzmani.net/ios-10-yukleme-hatalari/ sayfasından nasıl restore yaparak nasıl manuel olarak güncelleme yapabileceğinize bakabilirsiniz. Ancak bu işlem için bilgisayar şart olucak.

  Bilgisayarınızın iTunes’e bağlanmamasının sorunları şunlardan biri olabilir;

   • Bilgisayarınızda iTunes’in son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.

   

   • Kablonuzun orijinal olduğundan emin olun. Orijinalse dahil tek bir kablo yerine bir kaç farklı orijinal kablo ile deneyin.

   

   • Bazı durumlarda bilgisayarın güvenlik ayarları telefonunuzu okumasına izin vermiyor olabilir. Bunu düzeltmek için birincisi, ayarları pasif hale getirebilirsin, ikincisi, başka bir bilgisyardan denemelisin (-ki bu daha mantıklı ve kısa)

   

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 14 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı