Cihaz tercihi

Cevaplandı

Merhaba arkadaşlar,

5s kullanıcısıyım. cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum ancak 6s ile se arasında kararsız kaldım. iki cihazı da detaylı olarak inceledim ikisinde de değişik yönlerden artılar ve eksiler var. siz hangisini önerirsiniz ve neden?

by_boomerang Üye Soruldu: on 24 Nisan 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 7 Cevap
  Best answer

  https://www.youtube.com/watch?v=UwIaYD3wIEc

  drop test iphone se benden başka merak eden incelemek isteyen olursa o da burada

  by_boomerang Üye Cevaplandı: on 24 Nisan 2016.
  Yorum ekle

  Merhaba,
  Bence öncelikle ekran boyutuna karar vermeniz lazım. Eğer ekran boyutu farkı sizin için önemli değilse, tabi ki daha uygun fiyatlı olan iPhone SE modelini tercih edebilirsiniz, bence.

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 24 Nisan 2016.
  Yorum ekle

  HTC nin m9 unu da kullandım iPhone 5s i de ekranı pek önemli değil. açıkçası arada kalma nedenim. 6s: 3d touch, touch id, ön kamera kalitesi, kasa malzemesi bakımından sağlıklı olması.. se: batarya performansı, fiyatı, antutu testlerinde iphone 6s i geri de bırakması gibi nedenlerle kararsızım.

  by_boomerang Üye Cevaplandı: on 24 Nisan 2016.
  Yorum ekle

  iPhone 6S kullanıyorum açıkçası ama 3D Touch özelliğinin olduğunu bile unutuyorum bazen. Ön kamera konusunda evet 6S daha iyi ama kasa kalitesi olarak da SE’nin sağlımlık testlerini izlemenizi tavsiye ederim. Gayet dayanıklı kasası.

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 24 Nisan 2016.
  Yorum ekle

  testleri kontrol ettim. ancak malzeme olarak 6 ile aynı malzemeye sahip bu da ilerleyen dönemlerde bükülme sorunu çıkarır mı bilmiyorum ayrıca kasanın arka kısmında kullanılan malzeme çok farklı en kötü malzeme kullanılmış durumda ilk defa arkasının bu kadar rahat çizildiğini gördüm.

  fiyat bazlı düşününce dediğiniz gibi iphone se daha mantıklı geldi. iphone 6s 16 gb alacağıma iphone se 64gb alırım veya iphone 6s 64 gb alacağıma 2 tane iphone se 16 gb alırım 🙂 ama yine de içimde bi acaba var tabi

  by_boomerang Üye Cevaplandı: on 24 Nisan 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı