Bağlantı Problemi

Yeni aldığım 6s de yaşadığım bir durum var. Bilindik X bir siteye her girişimde site “bağlantınızda yavaşlama ” uyarısı veriyor. İşin ilginci hücresel veriyi kapatıp wireles’ı açıyorum yine aynı uyarıyı veriyor.

Öğlenleyinde bir oyuna giriş yapamadım. Bağlantı yok dedi.
Telefonun Normal kullanımında bir sıkıntı yok gibi ama bu tür aksaklıklar canımı sıkıyor.

Ne yapmalıyım, bir çare lütfen

(İos son sürüm yüklü)

Facos87 Üye Soruldu: on 14 Haziran 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  Hocam bazı çeviri hataları oldu. Ama yine de aşağıdaki adımlar anlaşılıyor sanırım. Denemenizi tavsiye ederim.

  iPhone cep telefonunda internet bağlantısında yavaşlama yada wifi sorunu yaşayanlar için aşağıdaki adımlar ile çözüme ulaşılabilir.

  Wi­Fi / Uçuş modu: Bunu eğer geçiş geçici geri geldiğini bulabilirsiniz Wi­Fi kapalı ve sonra tekrar açın. Alternatif size geçiş olabilir Uçak modu ve daha sonra tekrar kapatın. Açmak için alttan yukarıya doğru kaydırın Kontrol Merkezi’ni ve bu ayarları geçiş.
  Reboot: Bazı insanlar kapatmak ve yeniden anahtarlama cihazı ile geçici başarı rapor. Basın ve basılı tutun Sleep / Wake düğmesine ve Ev görene kadar, on saniye ya da öylesine için düğmeye Apple logosu. Wi­Fi bir süre için tekrar çalışabilir. Bluetooth’u kapatın: Bluetooth kapatmayı deneyin böylece Bazen Bluetooth, Wi­Fi hızları etkileyebilir. Bu sorunu gidermek değil, ama bunu azaltabilir.

  Ağ Ayarları Sıfırlama: gidiyor deneyin Ayarlar> Genel> Reset ve dokunun Ağ Ayarları Sıfırlama . Bu bir kaç kişi için çalıştı, ama sorun döndürebilir.

  Wi­Fi Ağ kapatın: gidiyor deneyin Ayarlar> Gizlilik> Konum Servisleri ve altında Sistem Hizmetleri kapalı geçiş yapmak gerekir

  Wi­Fi ağ . 2.4 / 5GHz Geçiş: Bir iki kanal yönlendirici varsa, 2.4GHz 5GHz değişen deneyin. Genel olarak 5 GHz daha hızlıdır, ancak daha kısa bir aralığa sahiptir. Bazı insanlar 2.4GHz daha iyi bir bağlantı rapor ve diğer birkaç yol geçiş yaparak bir iyileşme bulabilirsiniz. Yönlendirici kanalını değiştirin: Ayrıca yönlendirici üzerindeki kanal değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Siz tarayıcınıza yönlendiricinin IP koymak ve ayarları değiştirmek için giriş gerekir. Talimatlar için ISS bakın.

  Google DNS Anahtarı: Bazı insanlar Google sunucularını kullanmak için DNS geçildikten sonra başarı rapor. Sen yoluyla yapabilirsiniz Wi­Fi> Ayarlar , ardından yönlendirici yanındaki “i” simgesine dokunun aşağı doğru ilerleyin DNS ardından “8.8.8.8” girin, ve sayıları dokunun.

  Bu etkiyi almak için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. : Fabrika Reset Bu başarı garantisi olmadan ciddi bir adım, ama fabrika ayarlarına sıfırlama deneyebilirsiniz. İşte Fabrika bir iPhone sıfırlamak için nasıl . Muhtemelen önümüzdeki güncelleyin: Apple onunla başa çıkmak için bir yama yayınlayacak büyük olasılıkla bu nedenle aksaklık çeşit, burada açıkça var. Bir göz atın Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 15 Haziran 2016.
  Yorum ekle

  İşe yaramadı

  Facos87 Üye Cevaplandı: on 15 Haziran 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı