Ahizesinden cızırtı gelen iPhone 8 Plus değişim olur mu?

Arkadaşlar merhaba. 5 Haziranda aldığım iPhone 8 Plus’ımı bugün Gürgençler’e yani Mersin’deki Apple servisine verdim. Ahizesinden çok bariz belli cızırtı geliyor teste soktular sorun olarak gözüktü.Daha cihazım yeni, değişim istiyorum ama servise yani İstanbul’a gidip geleceğini,  sonuca göre değişim olup olmayacağını söyledi. Telefonu aldıktan 3 gün sonra kamerasının içinde fark ettiğim toz için hemen 15 dakika içerisinde doa raporunu hazırlamışlardı ve hemen yenisini almıştım. Bu sefer servise gitti. Sizce değişim olur mu ve kaç gün içerisinde telefonuma kavuşurum?

mutidiculous Üye Soruldu: on 21 Temmuz 2018 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  Merhaba. Büyük ihtimalle yine değişim olur. Ama ekran değişimi de yapılma ihtimali var. Süre duruma göre değişiyor. Kanuni süre 20 iş günü.

  Fatih Uzman Cevaplandı: on 22 Temmuz 2018.
  Yorum ekle

  Merhabalar. Telefonum bugün servisten iade geldi. Telefona yazılım attıklarını ve  hiçbir parçada değişim olmadan geri iade ettiklerini söylediler trajikomedi bir şekilde. Telefonda hala cızırtı var fakat kendileri olmadığını iddaa ederek telefonu geri verdiler. Elimde bir tane daha 8 Plus vardı ve karşılaştırmaları için kulaklarına dayadım hala sorun yok dediler.  Geri iade etmek istiyorum dediğimde ise 15-20 gün daha beklersiniz dediler. Bir yazılım için 15-20 gün  servisten telefon gelmemesi mi komik, yoksa sorunun çözülmeden telefonun geri gelmesi mi ? Test cihazına sokuyorlar hiçbir sorun yok olarak gözüküyor. Fakat besbelli diğer iphone 8 pluslarda ses tok gelirken benim telefonumda cızırtılı ve tiz olarak geliyor. Ne yapmam lazım telefonumun yapılmasını ya da değişmesini istiyorum.

  mutidiculous Üye Cevaplandı: on 6 Ağustos 2018.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı