10-15 SANİYELİK EKRAN DONMASI

Merhabalar.. 6 plus kullanıcısıyım cihaım ölü piksellerden dolayı ekran değişimi yapıldı ve o günden sonra ekranda sadece parlaklık en sonda olduğu zaman donmalar yaşanıyor. Bu donmalar parlaklık kısık olduğunda mevcut değil. Apple store a gittim yeni yazılım yükleyip gönderiyorlar. 3 Kere Apple store a gittim ve 1 kere Apple Premium Reseller a gittim onlarda yeni yazılım atıp duruyorlar. Sorun hala mevcut 4 kere yazılım atılmasına rağmen ne yapmam gerekiyor?

selimeserrr Yeni Üye Soruldu: on 5 Kasım 2015 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 1 Cevap

  Selam Selim bey, daha önceden de yazmıştım ama nedenini bilmediğim bir nedenden dolayı sanırım mesajım silindi bunun için özür dilerim ve tekrar açıklayayım size.

  Donanımsal bir sorununuz olsa eminim ki yapılan yazılım yüklemelerinden olumlu bir sonuç ile dönerdiniz. Size tek önerim Apple Store ‘a giderek sorunuzu gayet ciddi bir şekilde aktarmak ve artık yazılım yüklenmesi ile düzelmediğini 4 kere aynı çözümü denediklerini bu durumdan şikayetçi olduğunuzu ve Apple ‘a yakışmayan bir servis ile karşılaştığınızı üzülerek belirttiğinizi ifade edin.

   

   

  https://getsupport.apple.com

   

  Bu bağlantı üzerindende testlerini yaparak öncelikli olarak telefon desteği alın vede artık sonuçsuz çözümlerden rahatsız olduğunuzu da telefonda teyit edin. Yardımcı olacaklardır. Sonuçları buraya yazarsanız ve bizleride haberdar ederseniz sevinirim.

  Murat Uzman Cevaplandı: on 21 Kasım 2015.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı