Zil sesi açma kapama tuş sorunu

Merhabalar.  Mart 2016 tarihinde vodafone aracılığı ile 6s plus aldım. Kılıfsız hiç kullanmadım ve bir kez bile düşürmedim. Zil sesi açma kapama tuşu gevşedi. Ses açık pozisyondayken sallanan diş gibi hareket ediyo.  Bildirim seslerim ayarladığım sesler çalmıyor. Kendisi değişiyor ve kapatıp açınca düzeliyor. Ekranda işlem yaparken ses seviyesi kendiliğinden tamamen kısılıp ya da açılıyor. MEsaj yazarken ana ekrana dönüyor bi anda ve yazdığım mesajı 5 sefer yazmak zorunda kaldım geçen gün. Bildirim ekranında yazılar mozaikleşiyor ve mürekkep akmış gibi görüntü oluyor. Arama geldiğinde ara sıra donma oluyor ve çağrıyı cevaplayamıyorum.  Randevu bulamadım mağazadan, diğer servislere yönlendirdi apple görevlileri. Değişim olur mu?  Mağaza ve o söylenen servisler arasında fark var mı?

diderya Üye Soruldu: on 15 Kasım 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  ben teleservice izmir e gönderdim cihazımı 1 günde değişimi verdiler. kısa sürede de cihazım elime gelir. apple bu tür durumlara onarım yapmıyormuş. sorunları servise gidip tek tek söyleyerek teslim ediniz. muhtemelen değişime girecektir.

  Kemalnet Uzman Cevaplandı: on 17 Kasım 2016.
  Yorum ekle

  Şu an apple zorlu center mağazasındayım 1 saat sonra randevum var. Kasa ekran arasında da boşluk var sağ tarafta . Sol taraf sıfır boşluk. Sağ taraf ayrık. Apple mağazasından bahsettiğim konular ve bu durum için yardım alamayacak mıyım yani? Telefonu vodafone aracılığı ile aldım. Bunun bi eksi bi etkisi sözkonusu mu?

  diderya Üye Cevaplandı: on 24 Kasım 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı