www.ios-now.com dan 8.4 beta 2 yi indirip itunes ile yükledim, gelecek güncellemeleri alabilecek miyim?

Merhaba, ios 8.4 beta 2 yi www.ios-now.com isimli siteden indirip itunes ile yükledim ipad mini ye,  gelecek olan güncellemeleri doğrudan alabilecek miyim? Bunun dışında şu an pc’ ye bağladığımda cihaz şarj olmuyor

returnofthe Yeni Üye Soruldu: on 2 Mayıs 2015 iPad.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 5 Cevap

  Almayacaksınız. Çünkü iOS için Developer hesapları alınırken iPhone’un onayı da yapılıyor. iTunes’i kapatarak bilgisayarınız üzerinden şarj etmeyi dener misiniz?

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 2 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  iTunes kapalıyken de şarj olmuyor, ancak prizden şarj oluyor, gelecek olan güncellemeyi iTunes üzerinden yapmama engel bir durum var mı sizce? Telefonu sırf bu nedenle güncellemedim, bu şekilde güncellemem sıkıntılı bir durum mu sizce?

  returnofthe Yeni Üye Cevaplandı: on 2 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Bu arada Ömer Bey cevabınız için teşekkür ediyorum, asıl sormak istediğim belirttiğim siteden indirdiğim güncellemeyi iTunes üzerinden telefonuma kurarsam Sıradaki Alfa Sürümü OTA üstünden alabilecek miyim?

  returnofthe Yeni Üye Cevaplandı: on 2 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Yeni Beta güncellemelerini iPhone’unuzun developer kaydının olmaması sebebi ile OTA üzerinden güncelleyemezsiniz. OTA üzerinden Beta güncellemeleri sadece Developerlar yapabilirler. Güncellemelerinizi iTunes veya OTA üzerinde yapmanın da hiçbir farkı yoktur.

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 3 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  İpad hala pc üzerinden şarj olmuyor, bunun dışında itunes ile attığım hiçbir müzik görünmüyor, kaldırıp yeniden attım yine işe yaramadı, bazen görüyor, bazen görmüyor

  returnofthe Yeni Üye Cevaplandı: on 3 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı