Şarj süresi

5s kullanıcısıyım telefon daha 3-4 aylık şarjım %100 den sonra çok hızlı düşmeye başlıyor. Şarj süresi olabildiğince hızlı 1- 1.5 saatte full olabiliyor .şarjım neden az gidiyor olabilir ?

muratalev20 Yeni Üye Soruldu: on 2 Mayıs 2015 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  Merhaba,

  Sorun kullanımızla veya bataryanızla alakalı olabilir. Bunu anlayabilmeniz için öncelikle iPhone için önerdiğimiz pil kullanım süresini yükseltme yöntemleri uygulamanız gerekiyor. Sonrasında birkaç gün bu yöntemlerle birlikte kullanıma devam edin. Eğer ki sorununuz devam ediyorsa yetkili bir Apple servisinden destek almanız gerekiyor.

  iPhone Pil Ömrünü uzatmak için önerdiğimiz yöntemlere buradan ulaşabilirsiniz.
  Apple yetkili teknik servislerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 2 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Geçtiğimiz günlerde aynı sorun bir yakının başına geldi. Zorlu’da ki apple store’a götürdü cihazı ve ön bellekte problem olduğunu söyleyerek yerine garanti kapsamında ücretsiz değişim yaptılar. Aynı zamanda bataryanın ortalama 500 seferlik yarım şarj ömrü varmış. Mümkün olduğunca telefonu tam şarj olana kadar fişten çıkarmayın ve uzun süre kullanılmamasını tavsiye ettiler.

  ercangulcay Üye Cevaplandı: on 6 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Aynı sorun bende de var. İphone 4S im de şarj çok hızlı düşüyor. Heleki 3G açıkken %30 şarj varken bile kapanıyor. Bataryayı değiştirsem kaça mal olur ?
  ve batarya değiştirmek uzun vadeli randuman sağlarmı ?

  mt1450 Üye Cevaplandı: on 10 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı