Merhaba iphone 6 kullanıyorum bi kaç kez uygulama icon larının ışık yanıp sönüyor gibi kıpırdamaları oldu sizce sebebi nedir

Cevaplandı

A

faruk Yeni Üye Soruldu: on 24 Mayıs 2015 Genel.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 4 Cevap
  Best answer

  Bunun birçok sebebi olabilir. İlk sebebi basılı tuttuğunuzda uygulamalar taşınabilirliğe uygun olduğunu belli etmek adına sağa sola kıpırdamaya başlar. Belki yanlışlıkla fazla dokunmuş olabilirsiniz. İkincisi uygulama adına bildirim gelmiş olabilir ve sizde bildirimi tam actıgınız sırada icondaki “1” yazısı giderken yine aynı şekilde hafif bir ışık sönme efekti olabiliyor ve sonuncu olarak güncelleme sırasında uygulamalar hep soluk renkte olur güncelleme bittikten sonra gerçek rengine ve ışıgına dönerken de denk gelmiş olabilirsiniz.

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 24 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Teşekkürler bu sebeplerden dolayı değil galiba yinede sağolun

  faruk Yeni Üye Cevaplandı: on 24 Mayıs 2015.
  Yorum ekle

  Merhabalar,

   

  Sorulan soruda anlatılmak isteneni daha açık bir biçimde anlatmaya çalışayım;

  Telefonda herhangi bir güncelleme yok iken, bildirimlerin hepsi açık ve herhangi bir uygulamada bildirim yokken, açılmış herhangi bir uygulama yok iken, telefon şarjda takılı veya değil iken, şu olay gerçekleşiyor; telefon ekranı açık vaziyetteyken uygulamaların bulunduğu sayfalara bakıldığında uygulamalar arasında geçişler yaşanıyor ve sanki güncelleme yapılıyormuş gibi uygulamanın ikonunun üstünde saniyelik olsa efekt çalışıyor. Ve bu işlem yaklaşık 5-10 saniye arasında devam ediyor çeşitli uygulamalar ve ikonların üzerinde. (Sadece uygulamalardan bahsetmiyorum, fotoğraflar, müzik, uygulamaların hepsi)

  Benim aklıma gelen ilk ve en kötüsü virüs kapmış olma olasılığı. Ama Apple’ın IOS veri tabanında böyle bir şeyin gerçekleşmesini %1 olarak görüyorum.

  Sizin fikirlerinizi öğrenebilir miyiz? Teşekkürler. Model Iphone SE

  evanthia Üye Cevaplandı: on 25 Aralık 2018.
  Yorum ekle

  Uygulamaların geçici dosyalarını temizlerken öyle bir görüntü oluşuyor. Önemli bir şey değil. Sadece şarj takılıyken temizlik yapıyor, eğer şarj takılı değilken de görmüşseniz muhtemelen telefonunuzun kullanılabilir kapasitesi 2 GB altına düşmüştür.

  sinan73 Üye Cevaplandı: on 14 Şubat 2019.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı