Kırılan Cam

Telefonumun camı kırıldı (4S). Daha önce de yere düştüğünde ekranda oluşan düz çizgiler yüzünden içini açıp bir şeyler yaptılar ama hiç memnun kalmadım. Siyah beyaz film negatifi gibi görünüyor ekran ve görüntü sallanıyor. Bu kalitesiz görüntü ve kırık camı en güvenli ve kaliteli şekilde nasıl tamir ettirebilirim?

nerten Yeni Üye Soruldu: on 25 Ağustos 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  Ekran değişimi servisten servise çok farklılık gösterebilir. http://www.appleuzmani.net/teknik-servis sitesinden Apple Uzmanı sayfası olarak anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerinden indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 26 Ağustos 2016.
  Yorum ekle

  İphone 6 plus kullanıyorum ekranım kırıldı fakat başka hiçbir sorunu yok erkanında kararma ve dokunmatiğinin işlememesi söz konusu değil garantisi devam ediyor ancak garantiye girmediğini biliyorum ücret karşılığı ne kadara değiştirebilirim ve kaç gün sürer

  Zynp403 Üye Cevaplandı: on 1 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Apple yetkili servisinde telefonunuzu bakıma verdiğinizde cihazınızı tamir edip geri iade süresi yasal olarak 20 iş günü. Yani bu süreye hafta sonları tatillerinide girdiği zaman en fazla 1 aylık bir süre zarfında size telefonun iade etmek zorunda. Telefonu tamir etmiş veya etmemiş olarak. Fiyat konusunda ise tabiki modelden modele değişiyor ancak iPhone 6 modellerde kesin olmamakla beraber en az 300-350 gibi bir fiyat söz konusu. iPhone 6s modelinin ekranında force touch gibi bir özellik olduğundan. Daha zor bir teknoloji olduğu için fazla bir fiyat söz konusu olabilir.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 3 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı