Iphone 7 plus duyma sorunu

Amerika’dan Iphone 7 plus aldım.Benim sesim gidiyor ancak arayanın sesi gelmiyor duymuyorum.Sıfırladım,güncellendim sorun geçmedi.Acaba bir ayarı unutmuş olabilirmiyim?

omerhakan Üye Soruldu: on 2 Ocak 2017 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 4 Cevap

  iyi günler hocam aramada ses gelıp gelmemesi ile ilgili bir ayar yok zaten en fazla ses seviyesini yukseltin zaten buda cözüm olmıcak buyuk ihtimal mikrafon veya hoparlörle ilgili bi sorun baska bi cıhazdan deneyin ve aradıgınız zaman hoparlöre alıp öle konusmayı deneyin öle olursa mikrofonda sıkıntı var hertürlü servise gitmesi lazım ayarlık bı durumu yok .

  ozcansipahi Uzman Cevaplandı: on 3 Ocak 2017.
  Yorum ekle

  Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Hoparlöre alınca veya kulaklık takınca  karşı tarafın ne dediğini  duyuyorum ,normal telefon ile açtığımda duymuyorum ses gelmiyor.
  Anladığımkadar ile bu konunun ayarlarla ilgisi yok değilmi?

  omerhakan Üye Cevaplandı: on 3 Ocak 2017.
  Yorum ekle

  evet yok aynı sorun eskiden benım 4s de olmustu buhar almıstı telefon servise gönderdim kulaklık veya hoparlörle sıkıntı olmadan konusabılıyordum ama dıger türlü ses gelmıyordu sarj soketinin oldugu bölüm komple degişti gönderin servise yapsınlar ayarlık bı işi yok buyuk ıhtımal su veya buhar aldı bı yerden ama sorun yapmıyorlar degiştiriyolar

  ozcansipahi Uzman Cevaplandı: on 3 Ocak 2017.
  Yorum ekle

  Hocam,merhaba
  Telefonu servise götürdüm anacak Türkiye kodlu ürün olmadığı için servis hizmeti vermiyorlar.Telefonu tekrarlayan aldığım yere servis için Amerika’ya gönderiyorum.Tabiki Türkiye’ye sokarken pasaporta işletip ,imai numarası ile kayıt ettirip parasını ödedim.Eğer telefonu değiştirirlerse ikinci kez pasaporta işletme şansım olamayacak ve imai numarada değişmiş olacak.Aacaba. Bilginiz varmı değişim yapılan bir telefonu Türkiye’ye girişte Nasıl kayıt ettirebilirim?  Apple telefonun iade alınıp yenisinin verildiğine dair bir belge verirmi.Türkiye’den değişim için gönderirken yapılması gereken bir işlem varmı? Tşk,

  omerhakan Üye Cevaplandı: on 25 Ocak 2017.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı