Iphone 7 kilit ekranından çıkıştaki kaydırma seçeneği

Merhabalar. Yeni bir Iphone 7 kullanıcısıyım ve eşimin kullandığı 5s ile kıyas yaparak yeni aldığım ve IOS 11.2 ile güncellediğim Iphone 7 hakkındaki sorum, umarım durumu izah edebilirim:

Touch ID ya da şifre girerek kilit ekranından çıkarken uygulamalar ekranına geçiş yaptığımda kilit ekranındaki saatin bulunduğu görüntü kayarak yukarı çıkıyor çok hızlı çıkıyor ancak ben bunu fark ediyorum, sanki parmağımla yukarı sürüklemişim de yukarı hareket etmiş gibi ve ben bu durumdan rahatsız oldum. Zira eşimin telefonunda böyle bir durum yok, normal olduğunu düşündüğüm durum ise şu, şifre ya da Touch ID kullanılarak uygulama ekranına geçişte, sanki uygulama ekranındaki simgeler ekranın bütün yönlerinden ortaya toplanıyormuşcasına bir görüntü veriyor yani ekranın yukarısına doğru kayan bir çubuk yok işte ben tam da böyle olmasını istiyorum. Eğer ki Iphone 7 11.2 güncellemesi ile alakalı bir durum ise dert etmiyorum, ancak normalin dışında bir durum ise biraz rahatsız oldum.

Cevapladığınız için şimdiden teşekkürler.

rageofdynax Yeni Üye Soruldu: on 25 Kasım 2017 iPhone.

Yani şöyle bir şekilde daha açıklayabilirim, önce kilit ekranındaki saat ikonunu bana gösteriyor sonra uygulama ekranına dönüyor, tabii ki bu mili saniye ile ifade edilebilir.

on 25 Kasım 2017.
Yorum ekle
  • Reklam Alanı

  • 0 Cevap

    Cevabınız

    Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
  • Reklam Alanı