iPhone 6S Şarj Ve Şarj Yüzdesi Sorunu

Iphone 6s telefonumda şarj yüzdesi kendi kendine inip yükseliyor,%20 düşük güç modu uyarısı şarj %20’deyken geleceğine %14 bazen %4’de geliyor garantiye yolladım adaptör değişti fakat yüzde sorunu hala aynı ne yapabilirim?

Leonysy Üye Soruldu: on 12 Eylül 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 12 Cevap

  1 saat ile 1 saat 20 dakika fulleme dediniz sanırım yanlış anlamadıysam,şuan 1 saat 50 dakika oldu ve şarj %93 sizin dediğinize göre öyleyse bu şarj problem olduğunun bir göstergesimidir?

  Leonysy Üye Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Söylediğim süre ortalama bir süre. Telefon şarjdayken kullanıp kullanmamanız, kullanıyorsanız hangi uygulamalar ile meşgul olduğunuz hatta takdığınız prizden gelen elektrik akımının yeterliliği bile söz konusu. Bu kadar fazla değişken faktörlerin olduğu için bir süre belirlemek çok doğru sonuçlar vermeyecektir. Ancak hiçbir açık uygulama olmadığını ve bu süre boyunca telefonu kullanmadıysanız bir sorun olabilir. Bunun en iyi çözümü tekrar servise göndermektir.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Peki 3 defa garantiye gitti geldi telefon Apple Destek Hattından sert bir tavırla şikayet etsem bir çözüme ulaşırmı mesela sıfır cihaz verilme şansı gibi,çünkü ben telefonu 2.defa garantiye verdiğimde bana dedikleri laf şuydu telefonda problem gözükmüyor fakat Apple Merkez not düştüyse biz sıfır cihaz değişimi yapabiliriz dedi,sonuçta telefonu alalı 2 ay olmuş 3.defa garantiye verdim keyfimden vericek halim yok 3 defa bunu düşünemezlermi,ona göre çözüm üretebilirlermi?

  Leonysy Üye Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Bu yola başvurabilirsiniz. Dediğiniz gibi telefonun kasasında bir sorun olmadıktan sonra sorun tamamı ile Apple’a aitdir. Telefonla aramakta çözebilirsiniz ancak eğer istanbulda ikamet ediyorsanız, Akasya avm veya Zorlu Center avm’deki mağazalarına gidip yüzyüze bu sorunu dile getirirseniz daha faydalı olabilir.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Malesef oturduğum yer Ankara Lydia servisine verdim memnun kalmadım Bireysel Bilişim’i önerdiler onda da sıfır adaptör verdiler işte neyse sonuç olarak Destek hattını aramak gerekli ilgin için teşekkür ederim iyi geceler.

  Leonysy Üye Cevaplandı: on 12 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı