İcloud uzerinden yedekleme yaptim fakat fotograf ve videolarin cogu gelmedi. Film rulosunda silindigi ya da olmadigi gozukmuyo. Beyaz cerceve olarak varlar. Videolarda ayni sekilde ve acilmiyo. ayarlar~icloud~fotograflar ~fotograf arsivi acik konumda degildi suan acik hale getirdim. Boyle yaptigim takdirde yuklenemeyen fotograflarin yuklenecegini okudum fakat sorun cozilmedi. Ne yapmam gerekiyor ?

İcloud uzerinden yedekleme yaptim fakat fotograf ve videolarin cogu gelmedi. Film rulosunda silindigi ya da olmadigi gozukmuyo. Beyaz cerceve olarak varlar ve acilmiyar. Videolarda ayni sekilde ve acilmiyo. ayarlar~icloud~fotograflar ~fotograf arsivi acik konumda degildi suan acik hale getirdim. Boyle yaptigim takdirde yuklenemeyen fotograflarin yuklenecegini okudum fakat sorun cozilmedi. Ne yapmam gerekiyor ?

Gokerr Yeni Üye Soruldu: on 31 Ocak 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  Ayarlar -> Genel -> Sıfırla diyerek cihazınızı sıfırlayın ve ardından tekrar geri yükleme işi yapın. Geri yükleme sırasında Wi-Fi bağlantınızın kesilmediğinden emin olun

  Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 2 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Ayarlar -> Wifi’den bağlı olduğunuz ağın DNS’lerini 8.8.8.8, 8.8.4.4 olarak değiştirin. iCloud.com’dan fotoğrafların yüklenip yüklenmediğini kontrol edebilirsiniz.

  AppleCare Üye Cevaplandı: on 10 Şubat 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı