Garantiye gönderdiğim iPhone 6s Plus ekran değişimi yapılarak gönderildi. Home tuşunun sert bastığı ve click diye ses çıkardığı için gönderdiğim cihaz aynı sıkıntılar ile gönderildi. Tekrar göndermeli miyim yada ne yapmalıyım?

Merhaba apple uzmanı. Yaklaşık 9 ay önce aldığım 6s plus da birçok sorunla karşılaştım bir ay önce garantiye gönderdim. Sorunlar şöyle kamera , bazı site uygulamalara girişler de donmalar ve takılmalar. Home tuşunun sert basması ve çıkardığı sinir bozucu ses. Açma kapa tuşunun kararırken iki katman şeklinde ekranı kapatması. Şarj adaptör başlığının ısınması. Bu sorunlar ile gönderdiğim telefon ekran değişimi olarak geldi. Home tuşundaki ses daha fazla şuanda. Ve ekran 6s plus önceki ekranı gibi değil ekran üste durmuş
gibi kabarık bir şekil home tuşu da ekranın cok aşağısında durmuş. Ne yapmalıyım? Ekranın eski orijinal ekran gibi durmaması ekran değişiminin olması normal mi ? Lütfen bilgi verin .

Mehtap Üye Soruldu: on 30 Kasım 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 3 Cevap

  ne şekilde servise gönderdiniz ?
  telefon bayisi kanalıyla mı el ile mi teslimat yaptınız servise ?
  bu sorunlar kesinlikle cihazın değişimini gerektiren sorunlardır bildiğim kadarıyla.
  bahsettiğin sorunların bir kısmı bende de vardı 9 ay önce almıştım bende cihazımı sıfırladılar yolladılar. aynı dönemde alınan cihazların bir çoğunda da bu sorunu duydum işittim acaba seri şekilde bir hata mı bu ?
  siz cihazınızı tekrar servise gönderin benim tavsiyem teleservice. elden teslim imkanınız var ise elden teslim edin ve sorunları net şekilde belirtin ve cihazı garantiye daha önce gönderdiğinizi ve sorunların daha da arttığını da mutlaka belirtin.

  Kemalnet Uzman Cevaplandı: on 1 Aralık 2016.
  Yorum ekle

  Aracı firma Teknosa. Elden teslim imkanım yok maalesef. Tekrar Teknosa aracılığıyla gönderebilirim. Bütün bunların yanı sıra 1 ay telefonsuz kalmam da cabası. En hızlı nasıl yanıt alabilirim sizce?

  Mehtap Üye Cevaplandı: on 1 Aralık 2016.
  Yorum ekle

  Teleservıce nedir? Bilgilendırebilir misiniz

  Mehtap Üye Cevaplandı: on 1 Aralık 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı