Ekran kilidini unuttum

I phone 6S im var. Ekran şifremi unuttum ve internetim kapalı. Napabilirim?

eminenurrr Yeni Üye Soruldu: on 11 Eylül 2016 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 1 Cevap

  Bu durumda yapabileceğiniz 3 işlem var:

   1. iTunes kullanarak telefonunuzu silme: Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Eğer kilitli olduğu için bağlanmıyorsa kurtarma modunda (telefonu kapatın. Kapandıktan sonra ana ekrana basılı tutarak telefonunuz acın iTunes logosu belirince bütün tuşları bırakın ve kabloyla bilgisayara bağlanın )bağlayın. iPhone simgesine tıklayarak ekrana gelen bölümden iPhone’a Geri Yükle tuşuna tıklayarak daha önce aldığınız güncelemelerden yükleme yapın.
   2. iPhone’umu bul kullanarak telefonunuzu silme:  https://www.icloud.com/#find sayfasına girerek cihazınızdaki iCloud hesabıyla giriş yapın. Daha sonra silmek istediğiniz aygıtı sol üst kısımdan seçerek aygıtı sil seçeneğine tıklayın.
   3. Kurtarma modu kullanarak cihazı silme: Eğer hiç yedekleme almadıysanız bu işlemle cihazınızı ve parolanızı silebilirsiniz. Aygıtınız bağlıyken yeniden başlamaya zorlayın: Uyut/Uyandır ve Ana Ekran düğmelerini aynı anda basılı tutun. Apple logosunu gördüğünüzde düğmelerden elinizi çekmeyin. Kurtarma modu ekranını görünceye kadar düğmeleri basılı tutmaya devam edin. Geri Yükleme veya Güncelleme seçeneklerini gördüğünüzde Geri Yükle’yi seçin. iTunes, aygıtınız için gerekli yazılımı indirir. İndirme işlemi 15 dakikadan uzun sürerse aygıtınız kurtarma modundan çıkar, bu durumda 2. ve 3. adımları tekrarlamanız gerekir.

  Ayrıca http://www.appleuzmani.net/iphoneipad-parolami-unuttum-parolayi-nasil-sifirlarim/ sayfasınada bir göz atabilirsiniz.

  ibracalik Uzman Cevaplandı: on 11 Eylül 2016.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı