5s rezaleti

Ben 5s cihazım 25 eylülde servise teslim ettim 20 iş günü kadar bana stok yok şeklinde şeyler söylendi. Dün (24 ekim ) beni arayıp cihazımın değişim cihazı olarak geleceğini söylediler. Servisin kendi sitesine baktığımda ise parça bekleniyor yazıyordu . Tedirgin olup bugün apple ı aradım. Bu gün benim aramam sonucunda sadece ekranın değiştiğini söylediler. Hukuki yollara başvurmayı ve cihazın kapalı kutu ile değişimini istemeyi düşünüyorum bu konuda da daha önce tecrübesi olan var mı?

Barisozay Üye Soruldu: on 25 Ekim 2017 iPhone.
Yorum ekle
 • Reklam Alanı

 • 2 Cevap

  aynı durumu bende yaşıyorum şu an 20 iş gününü geçeli 1 hafta oldu ve bana da 5se ile değişecek dediler. Ancak yurtdışından 5s getirtmişler. Bende sürenin uzaması ve önce 5se deyip sonra 5s getirtmeleri sonucu tüketici haklarına dilekçe vereceğim kapalı kutu için. Kapalı kutu aldığım zaman tekrar 2 yıl garantili olacak. 20 iş gününün geçtiğine dair belgelerin mevcutsa sende mahkemeye ver derim. Ancak kötü haber şu mahkeme 6 aya kadar sürebiliyor.

  Ozanovic Üye Cevaplandı: on 27 Ekim 2017.
  Yorum ekle

  Kardeşim bana da kapalı kutu yollayacaklarını söylediler bu olaylardan sonra İsim adres ve TC kimlik numarası alıp kayıt oluşturdlar 20 gün içinde geleceğini söylediler o gelene kadar da eski telefonumu yollayacaklarmış.

  Barisozay Üye Cevaplandı: on 27 Ekim 2017.
  Yorum ekle

  Cevabınız

  Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.
 • Reklam Alanı