RE: İlk defa iPhone aldım

Merhaba, 18.yaş günümde ailem hediye olarak iPhone 6s 64gb aldılar fakat ben hala kutusundan çıkarmadım nedeniyse çok çok sakar biriyim ve bu sene 4 ayda 2 telefon kırdım. Apple’ın Samsung’a göre daha dayanıksız olduğunu bildiğim için ve ekran masrafları da çok pahalı olduğundan henüz kullanmaya cesaret edemedim. Kap olarak Spigen Though Armor Tech almayı düşünüyorum fakat ekrana kırılmaz camı nereden kaplatabilirim bilmiyorum. Eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

zeysergon Yeni Üye Soruldu: on 24 Mayıs 2016 iPhone.
Yorum ekle
1 Cevaplar

Merhaba, iPhone’un Samsung’a göre daha dayanıksız olduğuna kesinlikle katılmıyorum. İnternette Drop test videolarını izleyebilirsiniz, iPhone çok daha dayanıklı. Ekran ücretleri konusunda da iPhone çok daha iyi durumda Samsug’a göre. Apple’da 350 TL’ye ekran tamiri yapılıyor, Samsung’da böyle bir ücret tamamen hayal.

Kırılmaz ekran koruyucuyu Turkcell,Avea ya da Vodafone gibi en azından güvenebileceğiniz yerlerde yaptırmanızı tavsiye ederim. Ayrıca ne kadar ekran koruma da yaptırsanız, iPhone düştüğünde darbeyi alt köşeden aldığı anda ekran patlar. O yüzden kılıf çok daha önemli.

Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 25 Mayıs 2016.
Yorum ekle

Cevabınız

Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.