RE: Cepkask magduru

Telefonumu arkdasımın faturası üzerine almıştım kasko flan hepsi arkdasımın üzerine idi telefonu kullanan ile fatura sahibi farklı diye kasko gecerli olmadı ekranı kırıldı yapmadılar halbuki kendisi benm yakın arkadasım oldugunu ve düşürenin de fatura sahibi oldugunu söylüyorum inanmıyolar

Fatma Yeni Üye Soruldu: on 7 Mayıs 2015 iPhone.
Yorum ekle
1 Cevaplar

CepKask ne yazık ki son günlerde bu konuda birbirinden ilginç yöntem ve uygulamaları ile tepkileri çeken bir firma haline gelmeye başladı. Şuan da kontrol ettiğimde Sikayetvar.com üzerinde 500’den fazla şikayet mevcut ve geneli ilgisizlik, hak ihlali üzerine. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey ne yazık ki yok. Size naçizane tavsiyemiz İstanbul’da ikamet ediyor veya İstanbul’a gidebilme şansınız varsa iPhone’unuzla birlikte gitmeniz ve direk Apple Store üzerinden destek almanızdır.

350-450 TL aralığında ekran değişimi için sizden ücret talep edilecektir ki bu yetkili Apple Servisleri’nin çıkartacağı fiyatın yanında gerçekten uygun olacaktır. Bir diğer seçeneğiniz ise yeni bir iPhone alabilme seçeneğini olacaktır. Yine %50 değer farkı ödeyerek yani 900 TL ile 1.200 TL aralığında sıfır-kutusunda yeni iPhone alabilirsiniz.

Enes GÜLER Uzman Cevaplandı: on 7 Mayıs 2015.
Yorum ekle

Cevabınız

Cevap vererek Gizlilik Politikası veKuralları. kabul etmiş sayılırsınız.